De eerste wedstrijden van het biljart toernooi zijn vorige week gespeeld. De 6 poule winnaars zijn door naar de volgende ronde. Herman Potman, Nick Pinkert, Henk Veltkamp, Diab Moussali, Marco Spijkerman en Adrie Florijn zien we daar sowieso terug. De komende 2 weken worden nog meer poule wedstrijden gespeeld.
Op 12 en 14 september spelen de dames hun wedstrijden. En op 13, 19 en 21 zijn de mannen aan de beurt. De achtstefinales en kwartfinales worden gespeeld op 26, 27 en 28 september. Kom gerust eens kijken in het Gebouwtje hoe leuk dit toernooi is.
De finale is op vrijag 5 oktober. In de drukke Maarkelse agenda is dit de beste plek. Pas dit even aan in uw agenda, want de datum is gewijzigd!