We kijken terug op een super geslaagde fietstocht! De verrassende route bracht ons dit keer richting Borculo, Zwiep en omstreken, waar de deelnemers volop konden genieten van de prachtige omgeving.
De tocht voerde ons over schilderachtige paden, zoals het rustige Kulsdom en langs de stuw bij Beekvliet, een perfect fotomoment! We passeerden ook historische plekken zoals Erve Harkink, een bekende camping in Zwiep, en fietsten zelfs langs de mysterieuze Witte Wieven. Onderweg waren er gezellige pauzeplekken waar we samen konden bijkomen en genieten van het uitzicht.
Ook de weergoden werkten mee: op een bui aan het einde van de dag na, bleef het droog, perfect fietsweer! Dat was goed te merken, want de sfeer onder de deelnemers was weer opperbest. Al met al zorgde dat voor een ontzettend gezellige dag!
Dank aan alle deelnemers en vrijwilligers voor deze geslaagde middag. Tot volgend jaar!